Одржан меморијални турнир „Александар Аврамовић“

3. 11. 2023

На теренима Спортског центра „Младост“ у Чачку   одигране су завршне утакмице у малом фудбалу у оквиру  Меморијалног  турнира „Александар Аврамовић“. Организатор турнира, који окупља студенте рекреативце и љубитеље  малог фудбала  је  Студентски  парламент Факултета техничких наука у Чачку.

Од десет такмичарских тимова, прво место освојила је екипа Студентског парламента ФТН у Чачку,  друго место  припало је екипи УСЕФ Крагујевац, док је треће место заузео други  тим  Студентског парламента ФТН—а у Чачку.

Меморијални турнир се традиционално организује у знак сећања на једног од најбољих студената Електроенергетике Александра Аврамовића, који је изненада преминуо. Од 2007. награда коју Факултет додељује сваке године најбољем дипломцу-студенту Електротехничког одсека носи назив „Александар Аврамовић“.